APIE PRAKTIKŲ VEDĖJĄ
Sąmoningų užsiėmimų bei „Studijos Om“ įkūrėja
Poilsio erdvės gamtoje „Vila Om“ įkūrėja
Verslo teisės magistras ir praktinės psichologijos studijos Psichologijos akademijoje
Nuo 2016 m. sertifikuota jogos mokytoja
Asmeninės konsultacijos santykių, tikslų pasiekimo, sveikatos, finansų klausimais
„YouTube“ vedama podcast laida apie gyvenimo būdą pakeitusius žmones
Keliautoja ir aktyvaus sporto mėgėja
Automobiliu Vilnius–Bankokas
2 mėn. su kuprine po Aziją
Kelionės po Afriką, safaris
Snieglentės, surfinimas, wakeboard
Užimtos prizinės vietos ištvermės jojimo žirgais konkurse bei mototurizmo sprinto ralyje
Baigė:
Sąmoningo kvėpavimo trenerių kursai
Garsų terapijos trenerių kursai
Grojimas gongais ir tibeto dubenimis
Grojančių dubenų masažo kursai
„Nirvana Fittness“ trenerių kursai
Krūtinės atvėrimo ir kvėpavimo kursas pagal Dominique Lonhant techniką
DFB metodikos kursas
NUORODOS
https://www.instagram.com/gabija_om
„LIGHT“ PRAKTIKŲ TEMOS PAVADINIMAS
Pranajama (kvėpavimo, „gyvybinės energijos“ valdymas)
KĄ DALYVĖS SUŽINOS, PATIRS? KO TIKĖTIS ARBA KO NESITIKĖTI?
Tai senovinė kvėpavimo pratimų technika, valanti fizinį ir energetinį kūną, pašalinanti energinius blokus ir padedanti valdyti protą. Jos metu kūne kaupiama prana – energija, apvalanti nuo teršalų, suteikianti žvalumo, minčių skaidros, proto kontrolės. Jogoje yra daug pranajamos rūšių, kurios turi skirtingą poveikį organizmui, vėsina, šildo, aktyvina, ramina, taip pat pranajamos metu naudojame bandhas, energetinius užraktus, kad energija būtų tikslingai nukreipta ir paskirstyta. Teisingai įvaldžius pranajamą pašalinamas nuovargis, gleivės iš kvėpavimo takų, toksinai iš kūno, reguliuojamas arterinis kraujospūdis, didinamas plaučių tūris, ugdoma ištvermė, gydoma nemiga, astma, depresija, nervų sistemos ligos, raminamas protas, stimuliuojama organų veikla, pagerėja virškinimas, harmonizuojama endokrininė sistema, žadinami smegenų centrai, pagerėja klausa ir t. t. Jogoje pranajamos esmė yra gilesnė. Kiekvienas žmogus turi ribotumus, t. y. tam tikrą pranos kiekį. Tą nustato mūsų pačių karma iš ankstesnių gyvenimų.
Pranajama suteikia impulsą, judesį viskam. Žmoguje tai – impulsas ląstelėms, audiniams, organams, sistemoms, visam organizmui. Kol prana yra mumyse, tol esame gyvi. Prana baigiasi – ateina mirtis.
Kuo daugiau žmogus patiria stiprių emocijų, nervų, streso, tuo greičiau išeikvoja savo limitą… o pranajama moko koncentruotis, lėtinti, ištęsti kvėpavimo ciklą. Pranajamos technikomis mes ilginame gyvenimą taupydami mumyse esančios įdėtos energijos resursus. Kaip treniruota širdis plaka lėčiau, taip ir kvėpavimo ritmas yra ramesnis bei lėtesnis.
PAVYZDYS ARBA SĖKMĖS ISTORIJA, AKTUALIJA
Smagiausia stebėti, kaip keičiasi žmonės, ilgesnį laiką praktikavę jogą bei pranajamą. Moterys, kurios jaudindavosi dėl kiekvieno svarbesnio dalyko tiek darbe, tiek namuose, tapo žymiai ramesnės. Jos pasakoja: „Žinai, grįžtu namo po darbo, namai suversti, betvarkė, aš pavargusi… anksčiau tikrai būčiau išsiliejusi ant vaikų ir vyro… o dabar taip ramiai priimu, lyg mano vidaus tai neliestų. Imam visi kartu ir susitvarkom. Atsirado vidinė ašis, kurios išoriniai veiksniai neliečia. Visi be išimties džiaugiasi didesne energija, geresniu miegu, vidiniu lengvumu, padidėjusiu pastabumu. Ilgainiui tampi tarsi stebėtoju ir visas savo gyvenimo situacijas galima įvertinti atsitraukus nuo jų bei priimti teisingesnius sprendimus.“
Jau nuo vaikystės mano pačios galūnės visada būdavo šaltos, kartais pasireikšdavo širdies skausmai. Joga ir kvėpavimu išsisprendžiau visus fizinio kūno sutrikimus.